جابجایاب، جابجایی فرهنگیان
جابجایاب، جابجایی فرهنگیان

یکی از مشکلات موجود برای فرهنگیان و معلمان زحمتکش آموزش و پرورش، مسئله نقل و انتقالات است و بدلایل مختلف برخی از معلمان عزیز نمی توانند به محل مورد نظر خود منتقل شوند. در این شرایط جابجایی با شخص دیگری در محل مورد نظر است، راه حلی مناسب می باشد که هم به نفع طرفین جابه جا شونده و هم به نفع آموزش و پرورش در مبدا و مقصد است.

فرهنگیان و معلمان عزیز می توانند آگهی های جابجایی خود را در سایت جابجایاب ثبت کرده و شخص مورد نظر و مناسب را برای جابجایی پیدا کنند. پیدا کردن شخص مناسب برای جابجایی مسئله ای مهم و دشوار به نظر می رسد که این کار با سامانه ای که در دسترس همه فرهنگیان باشد، به آسانی قابل انجام است که سایت جابجایاب برای این منظور طراحی شده است.

استفاده از سایت جابجایاب رایگان است و نحوه ثبت آگهی نیز بسیار آسان. کافی است در سایت عضو شده و روی ثبت آگهی کلیک کرده و مشخصات خود را وارد نمایید.

توصیه اکید مینماییم از نوشتن هرگونه اطلاعات شخصی مانند شماره پرسنلی یا کد ملی یا اطلاعاتی مانند آن پرهیز کنید. این سایت رایگان است و هیچ نیازی به پرداخت نمی باشد. لذا در صورتی که پیامی در مورد پرداخت پول با هر عنوانی از طریق پیامک یا تماس تلفنی دریافت کردید از هرگونه پرداخت وجه پرهیز فرمایید زیرا هکرها و کلاهبرداران اینترنتی ممکن است قصد سواستفاده داشته باشند.

توجه داشته باشید که سایت جابجایاب صرفا یک آگهی نامه است و هیچ ارتباطی با وزارت آموزش و پرورش ندارد فلذا درج آگهی در این سایت هیچ مسئولیتی را متوجه آموزش و پرورش نمی کند و تمام جابجایی ها باید طبق قوانین و مقررات و بخشنامه های رسمی آموزش و پرورش صورت می گیرد.

اگر شخصی آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس گرفت حتما قرار ملاقات را در اداره آموزش و پرورش گذاشته و از هر گونه پرداختی اجتناب فرمائید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *